ZHUSTA CUP

32. ročník

pátek 21. prosince 2018, Brno – Velká Klajdovka

Linka

    Rozpis

    Historie závodu

    Výsledky 32. ročníku

Brno

Linka

Rozpis závodu


Datum :         pátek 21.prosince 2018

Místo :         Brno - Velká Klajdovka

Shromaždiště :  parkoviště nad restaurací Velká Klajdovka.

Přihlášky :     na místě do 16:00

Razící systém : SportIdent.

Vklad :         0,- Kč.

Mapa :          Hádecká planina, 1 : 10 000, E = 5 m
                mapa bude vodovzdorně upravena

Délky tratí :   1. etapa - hromadný start všech závodníků, scorelauf, čas vítěze 10 min.
                2. etapa - handicap, kategorie D čas vítězky 25 min.
                                     kategorie H čas vítěze 35 min.

Start 1.etapy : 16:30.



Historie závodu


ročník

datum

mapa

počet účastníků

vítězka žen

vítěz mužů

1.

25. října 1987

Lesná IV.

18

Cebáková Helena

Urválek Jiří

2.

16. října 1988

Přední Hády

38

Kuchařová Ada

Smejkal Pavel

3.

22. října 1989

Kominice

42

Nevřivová Lenka

Rygl Jaroslav

4.

7. října 1990

Obora

45

Bočková Pavla

Strejček Petr

5.

5. října 1991

Holedná

63

Kuchařová Ada

Podmolík Tomáš

6.

18. října 1992

Střelnice

32

Čechová Lenka

Žemlík Pavel

7.

24. října 1993

Holedná 2

47

Ryglová Hana

Mareček Petr

8.

16. října 1994

Říčky

27

Kuchařová Ada

Haas Karel

9.

8. října 1995

Velká Baba

35

Ryglová Hana

Strejček Petr

10.

13. října 1996

Kozí hora

44

Marvanová Pavla

Krejčí Jan

11.

19. října 1997

Bystrc sídliště

38

Zimová Markéta

Rygl Jaroslav

12.

17. října 1998

Veselka

52

Slámová Veronika

Dvořáček Petr

13.

10. října 1999

Holedná 2

25

Pracná Kateřina

Rygl Jaroslav

14.

22. října 2000

Pohádka máje

36

Gebauerová Jana

Skřička Jan

15.

21. října 2001

Kočičí žleb

32

Ptáčková Veronika

Štěpánek Martin

16.

20. října 2002

Panská lícha

25

Novotná Lenka

Bukovac Paľo

17.

19. října 2003

Zhusta cup 2003

30

Ptáčková Veronika

Chromý Adam

18.

17. října 2004

Trnůvka

34

Heczková Kateřina

Chromý Adam

19.

16. října 2005

Pisárky

28

Štěpánková Kateřina

Dlabaja Tomáš

20.

15. října 2006

Trojáček

31

Kabáthová Eva

Bukovac Paľo

21.

7. října 2007

Kobylín 398

30

Kabáthová Eva

ChromýAdam

22.

5. října 2008

hrad Veveří

35

Zlesáková Daniela

Dlabaja Tomáš

23.

18. října 2009

Hádecká planina

15

Mádlová věra

Nykodým Miloš

24.

17. října 2010

Holedná (Pisárky)

20

Kabáthová Eva

Chromý Adam

25.

16. října 2011

Veselka

25

Mádlová Věra

Palas Jan

26.

21. října 2012

U Antoníčka

20

Indráková Adéla

Chromý Adam

27.

13. října 2013

V rýhách

37

Omová Michaela

Procházka Jan

28.

21. září 2014

Myslivna

38

Procházková Lucie

Chromý Adam

29.

20. září 2015

Mariánské údolí

25

Tužilová Magdaléna

Mokrý Stanislav

30.

28. září 2016

Velká Klajdovka

36

Hrušková Barbora

Hájek Daniel

31.

15. října 2017

Útěchov

5

Tesařová Markéta

Hájek Daniel

32.

21. prosince 2018

Velká Klajdovka

38

INDRÁKOVÁ Adéla

NYKODÝM Miloš

33.

?. října 2018

?

?

?

?

Zpět na začátek
Hlava



Výsledky

32. ročníku - 21. prosince 2018 - Brno-Velká Klajdovka


Muži                       E1 – 1 700 m – 20 m – 7K   E2 – 5 800 m – 120 m – 17K
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1.     Nykodým Miloš      10:59              1.      39:23    -0:23      2.    50:22	
 2.     Hájek Daniel       12:34      -1:35   3.      39:00               1.    51:34    -1:12
 3.     Brlica Pavel       12:02      -1:03   2.      42:20    -3:20      4.    54:22    -4:00
 4.     Zháňal Jan         13:47      -2:48   4.      42:01    -3:01      3.    55:48    -5:26
 5.     Mokrý Stanislav    17:48      -6:49   6.      47:39    -8:39      5.    65:27   -15:05
 6.     Finstrle Luděk     15:19      -4:20   5.      60:47    -21:47     6.    76:06   -25:44
 7.     Zelinka Jiří       31:37     -20:38   8.      64:25    -25:25     7.    96:02   -45:40
        Coufal Jáchym      19:45      -8:46   7.       disk                      disk	
        Rotek Pavel        37:17     -26:18   9.       disk                      disk	
        Matula Petr        ??:??                      ??:??                     ??:??	
        Mareček Jiří       ??:??                      ??:??                     ??:??	
        Bžatek Miroslav    ??:??                      ??:??                     ??:??	

Ženy                       E1 – 1 200 m – 20 m – 6K   E2 – 3 200 m – 90 m – 9K
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1.     Urbánek Adam       11:46      -2:43   4.      29:49               1.    41:35	
 2.     Indráková Adéla     9:03              1.      32:59    -3:10      2.    42:02    -0:27
 3.     Marek Vojtěch       9:05      -0:02   2.      34:44    -4:55      3.    43:49    -2:14
 4.     Čermáková Magdaléna 9:09      -0:06   3.      34:54    -5:05      4.    44:03    -2:28
 5.     Zháňalová Barbora  12:24      -3:21   5.      39:36    -9:47      5.    52:00   -10:25
 6.     Civárek Ivo        13:03      -4:00   6.      41:55   -12:06      6.    54:58   -13:23
 7.     Finstrlová Julie   17:16      -8:13  10.      46:30   -16:41      9.    63:46   -22:11
 8.     Coufal Svatoš      19:21     -26:18  12.      44:42   -14:53      7.    64:03   -22:28
 9.     Beránek Miroslav   14:28      -5:25   7.      52:17   -22:28     10.    66:45   -25:10
10.     Cicvárková Lucie   21:44     -12:41  13.      45:26   -15:37      8.    67:10   -25:35
        Zřídkaveselý Adam  15:50      -6:47   8.       disk                      disk	
        Bednaříková Emma   16:18      -7:15   9.       disk                      disk	
        Rotková Markéta    17:21      -8:18  11.       disk                      disk	
        Štěrbák Josef      23:08     -14:05  14.       disk                      disk	
        Matulová Lucie     ??:??                      ??:??                     ??:??	

Děti                       E1 – 800 m – 10 m – 5K     E2 – 2 900 m – 60 m – 6K
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1.     Odehnal Tomáš      11:37      -1:20   5.      24:18    -0:31      2.    35:55	
 2.     Brosch Ondřej      12:13      -1:56  10.      23:47               1.    36:00    -0:05
 3.     Bednařík Vilém     10:17              1.      25:47    -2:00      3.    36:04    -0:09
 4.     Matušková Jana     12:12      -1:55   9.      29:01    -5:14      4.    41:13    -5:18
 5.     Koča Vojtěch       11:00      -0:43   2.      32:11    -8:24      6.    43:11    -7:16
 6.     Racek Josef        11:12      -0:55   4.      32:00    -8:13      5.    43:12    -7:17
 7.     Broschová Lucie    11:07      -0:50   3.      33:37    -9:50      7.    44:44    -8:49
 8.     Finstrlová Kristýna12:03      -1:46   6.      42:30   -18:43      8.    54:33   -18:38
 9.     Finstrlová Alena   12:05      -1:48   7.      42:30   -18:43      8.    54:35   -18:40
10.     Tomanová Eliška    12:09      -1:52   8.      42:30   -18:43      8.    54:39   -18:44
11.     Vršková Dagmar     14:46      -4:29  11.      43:28   -19:41     11.    58:12   -22:16

Zpět na začátek
Hlava

Zpět na homepage



Poslední změna: 26. prosince 2018

Libor Zřídkaveselý